Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Guarana - Paullinia kapsle 120 ks

Guarana - Paullinia kapsle 120 ks

Guarana - Paullinia cupana (paulínia nápojová) patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty. Je nenávyková a veľmi šetrná. Účinky guarany spoznali už pred stáročiami rôzne amazonskej kmene indiánov avyužívaly ju ako silný povzbudzujúci prostriedok. Mleté semeno ...

14.02 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1025


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
14.02

Guarana - Paullinia cupana (paulínia nápojová) patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty. Je nenávyková a veľmi šetrná. Účinky guarany spoznali už pred stáročiami rôzne amazonskej kmene indiánov avyužívaly ju ako silný povzbudzujúci prostriedok.

Mleté semeno obsahuje približne 4% kofeínu , čo je takmer 2 × toľko, než obsahuje káva. Navyše vďaka obsahu teofylínu a teobromínu pôsobí oveľa dlhšie (až 5 hodín) a účinok nie je tak agresívny.

Guarana podporuje fyzickú aj psychickú vitalitu človeka. Už domorodé indiánske kmene Južnej Ameriky vedeli, že do boja sa bez guarany nevydáva. Dodáva energiu v dobách únavy a napätia. Guarana má vplyv na metabolizmus tukov, ovplyvňuje a napomáha normalizovať hmotnosť. Je veľmi účinná pri redukčných diétach. Podľa našich skúseností ľudia pociťujú pri užívaní guarany väčší pocit sýtosti a teda menšiu potrebu dopĺňania energie nevhodnými potravinami, obsahujúcimi tzv. Rýchle cukry. Je pomocníkom, ktorý nám pomáha udržiavať našu hmotnosť pod kontrolou .

Guarana obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť a zlepšiť koncentráciu. Guarana podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu , podáva sa i ako digestív po jedle.

Zloženie: Paullinia cupana fructus 500 mg / kapsula, 1 kapsula obsahuje 20 mg kofeínu (4 mg kofeínu / 100 mg guarany).
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza), kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Dve až desať kapsúl denne

Skladovanie : Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Obsahuje kofeín, NIE JE určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie

Doplnok stravy