Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Gotu kola - pupočník kapsle 120 ks

Gotu kola - pupočník kapsle 120 ks

Veľké balenie kapsúl gotu kolesami pre ľahké použitie! Pupočník ázijský, Fo-ti-Tieng, Hydrocotyle Asiatic, gotukola Jedna z popredných bylín čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe tešia stále sa rozrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v orkých močaristých oblasť ...

12.61 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
12.61

Veľké balenia kapsúl gotu kolesami pre ľahké použitie!

Pupočník ázijský, Fo-ti-Tieng, Hydrocotyle Asiatic, gotukola

Jedna z popredných bylín čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe tešia stále sa rozrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v orkých močaristých oblastiach Indie, Srí Lanky, Číny, ale aj v Austrálii alebo južnej Afrike.

Pupočník ázijský, známy tiež ako brahmi, sa podieľa najmä na normálnej činnosti kognitívnych funkcií - pamäť, schopnosť koncentrácie a porozumenie, vyjadrovacie schopnosti či pohotové reakcie závisiace na rýchlosti spracovania informácií. Užívanie sa odporúča seniorom, študentom, osobám s psychicky náročným povolaním vyžadujúcim schopnosť koncentrovať sa, porozumieť problému a rýchlo sa rozhodovať.

Gotu kola pomáha udržiavať zdravé cievy , prispieva k prietoku krvi a pomáha zbaviť sa pocitu tzv. ťažkých nôh . Zaznamenaný bol vplyv na kardiovaskulárny systém . Vo fytoterapii je tiež gotu kola využívaná pre podporu zažívanie .

Zloženie: 100% Centella asiatica herba, 320 mg / kapsula
Obal kapsule : HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1-2 tobolky 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.


Doplnok stravy