Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Ginkgo biloba - Jinan kapsle 120 ks

Ginkgo biloba - Jinan kapsle 120 ks

Ginkgo vo forme kapsúl pre ľahké použitie Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi r ...

Ďalšie informácie >

14.96 €
14.06 €

14.06 €, zľava 6%, ušetríte 0.90 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1051


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ginkgo biloba - Jinan kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

10.41 €
9.78


 
14.06

Ginkgo vo forme kapsúl pre jednoduché použitie

Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi rástla už v čase dinosaurov) s veľmi vysokou odolnosťou voči nepriaznivým okolitým vplyvom. V Číne je používaná ako liek už 5 tisíc rokov. O jej váženosti svedčí aj štatút národného stromu Číny. Vo fytoterapii je užívanou časťou list.

Ginkgo biloba pôsobí priaznivo na mikrocirkuláciu krvi a funkciu periférneho obehového systému . Napomáha k uchovaniu zdravého zraku a sluchu . Prispieva k normálnej činnosti mozgu , podporuje kognitívne funkcie a duševnú rovnováhu . Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním. Pôsobí ako antioxidant .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Ginkgo biloba (mletý list), 320 mg / kapsula, obal kapsule HPMC ( hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu. Môže znižovať zrážanlivosť krvi.

Doplnok stravy