Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Fialová kukurica - Maiz Morado kapsle 120 ks

Fialová kukurica - Maiz Morado kapsle 120 ks

Fialová kukurica vo forme kapsúl pre jednoduché použitie. Fialová kukurica, španielsky zvaná Maiz Morado, je plodina pestovaná najmä v Južnej Amerike. Tu je súčasťou jedálnička miestnych indiánov už po stáročia. Zrná majú nezvyčajnú fialovú farbu, ktorá je podobn ...

Ďalšie informácie >

14.02 €
13.18 €

13.18 €, zľava 6%, ušetríte 0.84 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1098


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Fialová kukurica - Maiz Morado kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

9.47 €
8.90


 
13.18

Fialová kukurica vo forme kapsúl pre jednoduché použitie.

Fialová kukurica, španielsky zvaná Maiz Morado, je plodina pestovaná najmä v Južnej Amerike. Tu je súčasťou jedálnička miestnych indiánov už po stáročia. Zrná majú nezvyčajnú fialovú farbu, ktorá je podobne ako u čučoriedok zapríčinená obsahom antokyanínov. Užívanie fialovej kukurice podporí zdravie srdca , dobré zažívanie a prispeje k udržaniu zdravie a normálnych funkcií močového ústrojenstva .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch fialové kukurice na váš organizmus. Informácie o pôsobení si môžete prečítať v herbári.

Zloženie: 100% Zea mays, 175 mg / kapsula

Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

K výrobe fialovej kukurice Salvia Paradise® sa používajú kukuričné ​​klasy, preto je tak temne fialová a obsahuje viac antioxidačných látok. Na trhu sa nachádza aj múka z kukuričných zŕn. Zrno má však iba fialovú šupku, po namletia je teda prášok zo zŕn svetlý. Múka z kukuričných klasov je 3 × drahšia ako tá zo zŕn, niekoľkonásobne však účinnejší.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 3 kapsuly 3 × denne, deti od 3 rokov 1 tobolku 3 × denne , 20 min. pred jedlom.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: NIE JE určené pre deti do 3 rokov. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy