Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Eleuterokok ostnatý - Sibírsky ženšen kapsule 60 ks

Eleuterokok ostnatý - Sibírsky ženšen kapsule 60 ks

Jednoduché použitie vo forme kapsúl Eleuterokok ostnatý (lat. Eleutherococcus senticosus) čiže sibírsky ženšen pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) a z povodia riek Ussuri a Amuru. Jeho domovom je napr. Prímorský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská obla ...

Ďalšie informácie >

10.65 €
10.01 €

10.01 €, zľava 6%, ušetríte 0.64 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1042


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Eleuterokok ostnatý - Sibírsky ženšen kapsle 120 ks

skladom 5+ kusov

14.89 €
14.00


 
10.01

Jednoduché použitie vo forme kapsúl

Eleuterokok ostnatý (lat. Eleutherococcus senticosus ) čiže s ibiřský ženšen pochádza z východnej Ázie (Ďaleký východ) az povodia riek Ussuri a Amuru. Jeho domovom je napr. Prímorský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblasť Ruska, ďalej Kórea, Japonsko a Čína.

Eleuterokok je známy adaptogén . Ako adaptogén nešpecificky zvyšuje obranyschopnosť organizmu proti záťaž aj -stresu (fyzickému, psychickému, chemickému ai.), Schopnosť vyrovnať sa ľahšie sa škodlivinami alebo nepriaznivými podmienkami prostredia.

Eleuterokok má pozitívny vplyv na psychický stav a duševnú výkonnosť . Podporuje odolnosť organizmu . Používa sa ako prostriedok pri veľkej námahe, duševnom a fyzickom vypätí. Eleuterokok sa užíva na relaxáciu a podporenie dobrej nálady. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krvný tlak.

Eleuterokok ovplyvňuje imunitný systém, podporuje kognitívne a duševnú výkonnosť.

Eleuterokok prispieva k duševnej a fyzickej sile a je nám antioxidantom , užitočným pri podpore imunitnej obrany. Uplatňuje sa pri udržanie respiračného zdravia a sviežeho dýchanie. Pre svoje účinky býva prirovnávaný k ženšenu pravému, odtiaľ odvodený názov sibírsky ženšen.

Zloženie: 100% Eleutherococcus senticosus, 220 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 3 kapsuly 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: NIE JE určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nie je vhodné pre osoby s vysokým krvným tlakom.

Doplnok stravy