Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Echinacea - echinacea purpurová kapsule 60 ks

Echinacea - echinacea purpurová kapsule 60 ks

Echinacea - echinacea purpurová je trvalka dorastajúca priemernej výšky 1 m. Zbernú časťou pre fytoterapeutickej účely je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň z troch až štvorročných rastlín. Echinacea podporuje imunitný systém, má vplyv na prirodzenú obranyschopnosť org ...

Ďalšie informácie >

9.96 €
9.36 €

9.36 €, zľava 6%, ušetríte 0.60 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1211


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Echinacea - echinacea purpurová kapsle 120 ks

skladom 5+ kusov

13.95 €
13.12


 
9.36

Echinacea - echinacea purpurová je trvalka dorastajúca priemernej výšky 1 m. Zbernú časťou pre fytoterapeutickej účely je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň z troch až štvorročných rastlín.

Echinacea podporuje imunitný systém , má vplyv na prirodzenú obranyschopnosť organizmu . Echinacea purpurová čiže echinacea napomáha udržiavať normálnu zdravie dolných dýchacích močových . Tradične sa používa pre podporu zdravie horných ciest dýchacích , normalizuje respiračný systém . Užívanie sa odporúča najmä v rizikových obdobiach jesene či zimy.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu 2 × denne, deti od troch rokov 1 tobolku 1 × denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Echinacea purpurea radix, 300 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Podľa MZČR je odporúčaná denná dávka echinacea purpurová maximálne 500 mg, avšak tradičná medicína odporúča až niekoľkonásobné množstvo.

Doplnok stravy