Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Echinacea - echinacea purpurová kapsle 120 ks

Echinacea - echinacea purpurová kapsle 120 ks

Echinacea - echinacea purpurová je trvalka dorastajúca priemernej výšky 1 m. Zbernú časťou pre fytoterapeutickej účely je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň z troch až štvorročných rastlín. Echinacea podporuje imunitný systém, má vplyv na prirodzenú obranyschopnosť org ...

12.27 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
12.27

Echinacea - echinacea purpurová je trvalka dorastajúca priemernej výšky 1 m. Zbernú časťou pre fytoterapeutickej účely je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň z troch až štvorročných rastlín.

Echinacea podporuje imunitný systém , má vplyv na prirodzenú obranyschopnosť organizmu . Echinacea purpurová čiže echinacea napomáha udržiavať normálnu zdravie dolných dýchacích močových . Tradične sa používa pre podporu zdravie horných ciest dýchacích , normalizuje respiračný systém . Užívanie sa odporúča najmä v rizikových obdobiach jesene či zimy.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsulu 2 × denne, deti od troch rokov 1 tobolku 1 × denne, 20 min. pred jedlom.
Zloženie: 100% Echinacea purpurea radix, 300 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Podľa MZČR je odporúčaná denná dávka echinacea purpurová maximálne 500 mg, avšak tradičná medicína odporúča až niekoľkonásobné množstvo.

Doplnok stravy