Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Damiána kapsule 120 ks

Damiána kapsule 120 ks

Bylinné kapsule Damián - Turnera diffusa pre pohodlné užívanie! Damiána je malý ker rastúca v celom Mexiku a strednej Amerike. Jej užívanie je datované už od starej mayskej civilizácie, kedy si ako prvý všimli jej účinkov. Známa je ako magická bylina u ...

11.98 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1191


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
11.98

Bylinné kapsule Damiano - Turnera diffusa pre pohodlné užívanie!

Damiána je malý ker rastúca v celom Mexiku a strednej Amerike. Jej užívanie je datované už od starej mayskej civilizácie, kedy si ako prvý všimli jej účinkov. Známa je ako magická bylina používaná pri duchovných rituáloch.

Napomáha uvoľňovať stres a prináša duševnú pohodu, je teda vhodná k relaxačným účely . Damiána má vplyv na mentálne a kognitívne aktivity - základné funkcie pre schopnosť vnímať svet okolo nás. Turnera diffusa podporuje sexuálne zdravie a pomáha udržiavať dobré sexuálne vzťahy. Je tiež využívaná na ovplyvňovanie hladiny glukózy v krvi a k riadenie hmotnosti . Maximálne účinky sa plne rozvíjajú po niekoľkých použitiach.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly 2 × denne.
Zloženie: 100% Turnera diffusa herba, 250 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy