Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Cordyceps - kvasený štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Cordyceps - kvasený štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 600 mg polysacharidov a 180 mg cordycepsové kyseliny. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z huby húsenica čínska - Cordyceps sinensis. Extrakt je štandardizovaný na obsah polysacharidov a cordycepsové kyselín ...

24.52 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
24.52

Odporúčaná denná dávka obsahuje 600 mg polysacharidov a 180 mg cordycepsové kyseliny.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z huby húsenica čínska - Cordyceps sinensis. Extrakt je štandardizovaný na obsah polysacharidov a cordycepsové kyseliny (D-manitol) .

Cordyceps patrí medzi parazitické huby čeľade Ophiocordycipitaceae napádajúci hmyz alebo iné článkonožce. Má veľmi dlhý vývojový proces, ktorý môže trvať až šesť rokov.

Dopyt po prírodnom cordycepsu je v súčasnej dobe tak vysoká, že sa pre produkciu doplnkov stravy začal využívať umelo pestovaný kmeň, ktorý nesie označenie CS-4. Tento kmeň má veľmi podobné účinky ako prirodzene sa vyskytujúce huba.

Cordyceps je využívaný ako účinný prostriedok ako v tradičnej čínskej, tak i tradičnej tibetskej medicíne, kde je spomínaný ako jedna zo základných surovín. Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre. Zloženie: 100% Cordyceps sinensis štandardizovaný extrakt (50% polysacharidov, 15% cordycepsové kyseliny), 300 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov. Odporúčané dávkovanie: Užívame 1-2 tobolky 2 × denne, 20 min. pred jedlom. Obsah: 100 ks Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu. doplnok stravy