Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Cola acuminata - kolový orech kapsule 60 ks

Cola acuminata - kolový orech kapsule 60 ks

Kapsule sú vyrobené z mletého kolesového orecha. Cola acuminata, ako je kolovník latinsky nazývaný, je plodina pôvodom z Afriky. Postupom času sa jej pestovanie rozšírilo aj do Strednej a Južnej Ameriky a vyskytuje sa aj v niektorých tropických oblastiach Ázie a ...

10.22 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1094


skladom 2 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Cola acuminata - kolový orech kapsle 120 ks

skladom 5+ kusov

13.03


 
10.22

Kapsule sú vyrobené z mletého kolesového orecha. Cola acuminata, ako je kolovník latinsky nazývaný, je plodina pôvodom z Afriky. Postupom času sa jej pestovanie rozšírilo aj do Strednej a Južnej Ameriky a vyskytuje sa aj v niektorých tropických oblastiach Ázie a Indonézie.

Cola acuminata patrí do rodiny Malvaceae. Kolesový orech je používaný predovšetkým ako silný stimulant pre svojich povzbudzujúce účinky . Tieto povzbudzujúce účinky možno pripísať predovšetkým kombináciu látok obsiahnutých v kolesovom orecha, napr. k ofeinu .

Kofeín pomáha zvýšiť bdelosť, prispieva k navýšeniu vytrvalostného výkonu, pomáha zlepši koncentráciu. Korene prispieva k zvýšeniu kapacity odolnosti a k ​​zníženiu vnímanej námahy pri vydávaní úsilie pri cvičení.

Vlastnosti kofeínu z kolesového orecha ocenia ľudia v zamestnaní s náročným psychickým, ale aj fyzickým vypätím alebo študenti v časoch náročných skúšok. Kolesový orech je vhodný pri udržiavaní hmotnosti na normálnu výšku.

Zaujímavosťou je, že kolesový orech býval súčasťou pôvodnej receptúry najznámejšieho amerického nápoja Coca Coly. Názov nápoja je odvodený od dvoch pôvodných zložiek koky a kolesového orecha. Kolovník slúžil predovšetkým ako zdroj kofeínu zaisťujúci povzbudzujúce účinky nápoja. V súčasnej dobe Coca Cola už kolesový orech ani výťažky z koky neobsahuje a kofeín a dochucovanie zložky sú zabezpečované umelo. Kolesový orech je však naďalej používaný ako dochucovadlo v potravinárskom priemysle alebo v podobe doplnkov stravy. Výnimkou nie sú energetické nápoje, ktoré využívajú prírodných povzbudzujúcich vlastností Coly acuminata.

Zloženie: 100% Cola acuminata orech, 470 mg / kapsula. Obsahuje prírodný kofeín. Každá kapsula obsahuje 14,1 mg kofeínu (3 mg kofeínu / 100 mg Coly acuminata). Maximálna denná dávka kofeínu 200 mg / 14 kapslí.
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 3-4 tobolky denne, 20 min.před jedlom.

skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie: Obsahuje kofeín. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy