Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Chuchuasi kapsule 120 ks

Chuchuasi kapsule 120 ks

Chuchuasi je strom pochádzajúci z dažďových pralesov Amazónie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Dosahuje výšku až 30 metrov. Kôra stromu je extrémne tvrdá, červeno-hnedej farby. Listy sú oválne, cca 10-30 cm veľké a hladké. Je tiež známy pod latinským názvom Mayte ...

Ďalšie informácie >

14.38 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1457


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chuchuasi kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

10.12


 
14.38

Chuchuasi je strom pochádzajúci z dažďových pralesov Amazónie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Dosahuje výšku až 30 metrov. Kôra stromu je extrémne tvrdá, červeno-hnedej farby. Listy sú oválne, cca 10-30 cm veľké a hladké.

Je tiež známy pod latinským názvom Maytenus macrocarpa. Peruánske meno Chuchuasi znamená v preklade "chvejúce sa chrbát" . Tradične užívanou časťou rastliny je kôra stromu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.


Zloženie: 100% Maytenus macrocarpa, 300 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí dve kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.
Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy . Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy