Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chlorella Japanese tablety 800 ks

Chlorella Japanese tablety 800 ks

Bezkonkonkurenční 100% čistá chlorella najvyššej kvality v tabletách. Zelená potravina budúcnosti. Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. Chlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších ...

20.11 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1014


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
20.11

Bezkonkonkurenční 100% čistá chlorella najvyššej kvality v tabletách. Zelená potravina budúcnosti.

Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. Chlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších minerálnych vodách. Teraz už je bežne pestovaná a vďaka svojim vlastnostiam známa po celom svete. D Okaz účinne detoxikovať organizmus od škodlivých (toxických) látok a voľných radikálov. Tradičné je užívanie chlorelly v Japonsku, kde sa podávala obyvateľstvu po útokoch jadrovými bombami na konci druhej svetovej vojny, pre jej čistiace schopnosti. Je známa vysokým obsahom chlorofylu, ktorého má najviac zo všetkých známych rastlín (v 100 g prášku je obsiahnutých 2,25 g). Jedinečnosť chlorelly spočíva v obsahu rastového faktora CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý bol izolovaný Dr. Fujimakim z Japonska.

Pozor, pre dobré vstrebanie chlorelly je nutné rozrušenie bunkovej steny (dezintegrácie).

Tieto vlastnosti predurčujú chlorellu pre udržanie vitality a energie. Nové štúdie ukazujú, že moderný človek sa počas niekoľkých rokov bez GREEN FOOD pravdepodobne nezaobíde. Civilizačné vplyvy a okolie plné toxických látok, toto všetko pôsobí na naše telá a ako sa zdá, momentálne najúčinnejšie obranou sú ZELENÉ POTRAVINY na čele s chlorellou a spirulinou.Tyto umožňujú efektívne toxické látky a voľné radikály z tela odbúravať a zároveň dodávajú látky potrebné, ktoré sa v našej strave vyskytujú minimálne.

Chlorellu užívame všade tam, kde potrebujeme:

 • čistiť organizmus,
 • podporiť prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný zdravie,
 • udržať vitalitu a energiu,
 • podporiť správne trávenie,
 • normálne fungovanie pečene,
 • mikrobiálnu rovnováhu ,
 • normálnu zdravú činnosť srdca a ciev,
 • podporiť celkové dobré zdravie.

  Chlorella a spirulina sú a budú oveľa častejšie využívané vďaka prirodzeným detoxikačným vlastnostiam, zvlášť v dnešnom hektickom svete plnom toxínov.

  Použitie: 3 × denne 6 tabliet. Zapijeme vlažnou vodou. Užívame vždy pred jedlom.

  Zloženie: 100% Chlorella vulgaris

  Skladovanie: Skladujte v tme a suchu.

  Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

  Doplnok stravy

  FAQ:

  Čo znamená, že predávate dezintegrované chlorellu ?

  dezintegrované (rozrušená bunková stena) - využiteľnosť 83%.