Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chlorella - Japanese kapsle 120 ks

Chlorella - Japanese kapsle 120 ks

Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. Chlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších minerálnych vodách. Teraz už je bežne pestovaná a vďaka svojim vlastnostiam známa po celom svete. Do ...

11.37 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
11.37

Chlorella spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny. Chlorella je sladkovodná riasa rastúca v miernom pásme, v tých najčistejších minerálnych vodách. Teraz už je bežne pestovaná a vďaka svojim vlastnostiam známa po celom svete. D Okaz účinne detoxikovať organizmus od toxických látok a voľných radikálov. Tradičné je užívanie chlorelly v Japonsku, kde bola pre svoje čistiace schopnosti podávaná obyvateľstvu po útokoch jadrovými bombami na konci druhej svetovej vojny . Je známa vysokým obsahom chlorofylu, ktorého má najviac zo všetkých známych rastlín (v 100 g prášku je obsiahnutých 2,25 g). Jedinečnosť chlorelly spočíva v obsahu rastového faktora CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý bol izolovaný Dr. Fujimakim z Japonska.

Pozor, pre dobré vstrebanie chlorelly je nutné rozrušenie bunkovej steny (dezintegrácie). Salvia Paradise® vo svojom produkte toto zaručuje.

Tieto vlastnosti predurčujú chlorellu pre udržanie vitality a energie. Nové štúdie ukazujú, že moderný človek sa počas niekoľkých rokov bez GREEN FOOD pravdepodobne nezaobíde. Civilizačné vplyvy a okolie plné toxických látok ovplyvňuje naše telá, a ako sa zdá, momentálne najúčinnejšie obranou sú ZELENÉ POTRAVINY na čele s chlorellou a spirulinou. Tieto umožňujú efektívne toxické látky a voľné radikály z tela odbúravať a zároveň dodávajú látky potrebné, ktoré sa v našej strave vyskytujú minimálne.

Chlorellu užívame všade tam, kde potrebujeme:

 • čistiť organizmus,
 • podporiť prirodzenú obranyschopnosť organizmu -imunitní zdravie,
 • udržať vitalitu a energiu,
 • podporiť správne trávenie,
 • normálne fungovanie pečene,
 • mikrobiálnu rovnováhu,
 • normálnu zdravú činnosť srdca a ciev,
 • podporiť celkové dobré zdravie.

  Chlorella a spirulina sú a budú oveľa častejšie využívané vďaka prirodzeným detoxikačným vlastnostiam, zvlášť v dnešnom hektickom svete plnom toxínov. < / p>

  Bohužiaľ, minimum firiem ponúka chlorellu dezintegrované (teda s rozrušenú bunkovou stenou). Využiteľnosť takejto chlorelly je prakticky nulová, jediným efektom je mechanické čistenie čreva. Salvia Paradise® ponúka kvalitné dezintegrované Chlorella pyrenoidosa, ktorej využiteľnosť je až 83% biomasy.

  Zloženie: 100% Chlorella vulgaris, mechanický extrakt 360 mg / kapsula, obal kapsuly - HPMC ( hypromelóza). Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
  Odporúčané dávkovanie: Dospelí 4 kapsuly 3 × denne, deti od troch rokov 2 kapsuly 3 × denne, vždy 20 minút pred jedlom. < br />
  Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
  Upozornenie: NIE JE určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

  Pôvod obsahu: Japonsko

  Doplnok stravy

  FAQ:

  Čo znamená, že predávate dezintegrované chlorellu?

  dezintegrované (rozrušená bunková stena) - využiteľnosť 83%