Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Chanca piedra kapsule 60 ks

Chanca piedra kapsule 60 ks

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch. Chanca piedra podporuje normálny zdravie močových ciest a vy ...

Ďalšie informácie >

10.73 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1455


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chanca piedra kapsule 120 ks

skladom 5+ kusov

13.70


 
10.73

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch.

Chanca piedra podporuje normálny zdravie močových ciest a vylučovacie funkcie obličiek, pôsobí ako antioxidant . Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu a zdravie kĺbového aparátu.

Udržuje rovnováhu pH v žalúdku , normalizuje krvný tlak , blahodarne pôsobí na cievy , metabolizmus tukov v krvi a je doporučovaná pre udržanie (pre) menštruačného a menopauzálneho komfortu . Chanca piedra prispieva k relaxácii, upevňuje duševnú a fyzickú pohodu .


Zloženie: 100% Phyllanthus niruri syn. Amarus, 200 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí dve kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy