Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chanca piedra kapsule 120 ks

Chanca piedra kapsule 120 ks

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch. Chanca piedra podporuje normálny zdravie močových ciest a vy ...

12.90 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
12.90

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch.

Chanca piedra podporuje normálny zdravie močových ciest a vylučovacie funkcie obličiek, pôsobí ako antioxidant . Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu a zdravie kĺbového aparátu.

Udržuje rovnováhu pH v žalúdku , normalizuje krvný tlak , blahodarne pôsobí na cievy , metabolizmus tukov v krvi a je doporučovaná pre udržanie (pre) menštruačného a menopauzálneho komfortu . Chanca piedra prispieva k relaxácii, upevňuje duševnú a fyzickú pohodu .


Zloženie: 100% Phyllanthus niruri syn. Amarus, 200 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí dve kapsuly 3 × denne. Užívame 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy