Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Čaga - rezavec šikmý štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Čaga - rezavec šikmý štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 280 mg polysacharidov, 28 mg triterpenoidov a 7 mg polyfenolov. Kapsule sú vyrobené z extraktu získaného zo sibírskej čagy - rezavce šikmého. Extrakt je štandardizovaný na účinné polysacharidy, triterpenoidy a polyfenoly. Pri ...

Ďalšie informácie >

24.83 €
23.34 €

23.34 €, zľava 6%, ušetríte 1.49 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1723


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
23.34

Odporúčaná denná dávka obsahuje 280 mg polysacharidov, 28 mg triterpenoidov a 7 mg polyfenolov.

Kapsule sú vyrobené z extraktu získaného zo sibírskej čagy - rezavce šikmého. Extrakt je štandardizovaný na účinné polysacharidy, triterpenoidy a polyfenoly.

Pri výrobe bola použitá najkvalitnejšie surovina, pochádzajúca z Ruska , a unikátne technológie, zabezpečujúce vysokú koncentráciu účinných látok. Čaga je veľmi rozšírená huba s výrazným, typicky čiernym sfarbením. To spôsobuje vysoká obsahová koncentrácia pigmentu melanínu. V posledných rokoch sa dostáva do centra záujmu vedcov a klinických pracovísk. Aj cez to, že čagu užívali na čínskom dvore už pred 2 000 rokmi, moderne sa skúma iba niekoľko rokov.

Pôvodný domovinou čagy je Ázie a oblasti ruskej tajgy. Tu je tiež hojne používanou hubou už od 16. storočia. O účinkoch tejto huby a látok v nej obsiahnutých sa dočítate vo voľne dostupných publikáciách.

Zloženie : 100% Inonotus obliquus štandardizovaný extrakt, 350 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.
Skladovanie : Uchovajte v suchu a tme.
Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy