Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Čaga - Rezavec šikmý kapsle 120 ks

Čaga - Rezavec šikmý kapsle 120 ks

Čaga vo forme kapsúl pre jednoduché použitie! Čaga je veľmi rozšírená huba parazitujúce na kmeňoch briez. Je to huba nepravidelného tvaru tela s výrazným typicky čiernym sfarbením. To spôsobuje vysoká obsahová koncentrácia pigmentu melanínu. V posledných rokoch ...

Ďalšie informácie >

13.70 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1139


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Čaga - Rezavec šikmý kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

9.45


 
13.70

Čaga vo forme kapsúl pre jednoduché použitie!

Čaga je veľmi rozšírená huba parazitujúce na kmeňoch briez. Je to huba nepravidelného tvaru tela s výrazným typicky čiernym sfarbením. To spôsobuje vysoká obsahová koncentrácia pigmentu melanínu. V posledných rokoch sa dostáva do centra záujmu vedcov a klinických pracovísk. Aj cez to, že rezavec - čagu užívali na čínskom dvore už pred 2 000 rokmi, moderne sa skúma iba niekoľko rokov. Pôvodný domovinou čagy je Ázie a oblasti ruskej tajgy. Tu je tiež hojne používanou a známu hubou už od 16. storočia. Na Sibíri bola často podávaná miesto tu nedostatkového pravého čaju.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto huby na váš organizmus . Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Zloženie: 100% Inonotus obliquus, 240 mg / kapsula
Obal kapsule: HPMC (hypromelóza) . Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečné miesto mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy