Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Breza previsnutá kapsule 60 ks

Breza previsnutá kapsule 60 ks

Breza previsnutá je strom typický svojím bielym pigmentom kôry. Patrí do čeľade brezovitých (Betulaceae) a je najhodnotnejším druhom brezy v Európe. Býva vysádzaná na účel rekultivácie odlesnených území, nie je náročná na pôdu. Jedná sa o pomerne rýchlo rastú ...

Ďalšie informácie >

9.16 €
8.61 €

8.61 €, zľava 6%, ušetríte 0.55 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1156


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Breza previsnutá kapsule 120 ks

skladom 5+ kusov

12.33 €
11.59


 
8.61

Breza previsnutá je strom typický svojím bielym pigmentom kôry. Patrí do čeľade brezovitých (Betulaceae) a je najhodnotnejším druhom brezy v Európe. Býva vysádzaná na účel rekultivácie odlesnených území, nie je náročná na pôdu. Jedná sa o pomerne rýchlo rastúce drevinu, výhodou jej dreva je fakt, že horí aj mokré.

Pre fytoterapeutickej účely sa zbiera list, ktorý pôsobí močopudne a užíva sa pre podporu zdravia dolných močových ciest a obličiek . Ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi. Breza pozitívne pôsobí na naše kĺby a udržuje ich normálnu zdravie. Užívanie brezy previsnutej sa odporúča pre podporu a udržanie normálnej funkcie tráviaceho ústrojenstva, uplatňuje sa pri detoxikácii .

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 × denne 3 tobolky, deti do troch rokov 2 × denne 1 kapsulu.
Zloženie : 100% Betula pendula, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypermelosa) . Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie : Skladujte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy