Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Breza previsnutá kapsule 120 ks

Breza previsnutá kapsule 120 ks

Breza previsnutá je strom typický svojím bielym pigmentom kôry. Patrí do čeľade brezovitých (Betulaceae) a je najhodnotnejším druhom brezy v Európe. Býva vysádzaná na účel rekultivácie odlesnených území, nie je náročná na pôdu. Jedná sa o pomerne rýchlo rastú ...

Ďalšie informácie >

11.81 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1155


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Breza previsnutá kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

8.54


 
11.81

Breza previsnutá je strom typický svojím bielym pigmentom kôry. Patrí do čeľade brezovitých (Betulaceae) a je najhodnotnejším druhom brezy v Európe. Býva vysádzaná na účel rekultivácie odlesnených území, nie je náročná na pôdu. Jedná sa o pomerne rýchlo rastúce drevinu, výhodou jej dreva je fakt, že horí aj mokré.

Pre fytoterapeutickej účely sa zbiera list, ktorý pôsobí močopudne a užíva sa pre podporu zdravia dolných močových ciest a obličiek . Ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi. Breza pozitívne pôsobí na naše kĺby a udržuje ich normálnu zdravie. Užívanie brezy previsnutej sa odporúča pre podporu a udržanie normálnej funkcie tráviaceho ústrojenstva, uplatňuje sa pri detoxikácii .

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 × denne 3 tobolky, deti do troch rokov 2 × denne 1 kapsulu.
Zloženie : 100% Betula pendula, 300 mg / kapsula, obal kapsuly HPMC (hypermelosa) . Kapsuly sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Skladovanie : Skladujte v suchu a tme, mimo dosahu detí.
Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie.

Doplnok stravy