Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ašvaganda štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Ašvaganda štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 50 mg whitanolidů. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny vítaním uspávajúca - Withania somnifera. Extrakt je štandardizovaný na obsah whitanolidů. Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa použ ...

18.98 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1852


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Schizandra štandardizovaný extrakt kapsule 60 ks

skladom 5+ kusov

17.84


 
18.98

Odporúčaná denná dávka obsahuje 50 mg whitanolidů.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z rastliny vítaním uspávajúca - Withania somnifera. Extrakt je štandardizovaný na obsah whitanolidů .

Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant . Prispieva ku ľahšiemu zaspaní a skvalitňuje spánok , napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa . Podporuje duševné zdravie a vitalitu , je doporučovaná v období stresu. Pozitívne pôsobí na mentálnu a kognitívne činnosť a udržanie koncentrácie . Pomáha prekonávať únavu a dodáva energiu . Má blahodárny vplyv na reprodukčné funkcie. Prispieva k normálnej činnosti dýchacieho a kardiovaskulárneho systému . Je prospešná pre pokožku.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Withania somnifera štandardizovaný extrakt, 500 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 1 kapsulu 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Obsah: 60 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy