Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ašvaganda - vítaním kapsule BIO 120 ks

Ašvaganda - vítaním kapsule BIO 120 ks

Ašvaganda je základná podporujúci tonikum indickej ajurvédy, používajúce sa "pri slabostiach tela i mysle". Podľa tisícročných ajurvédskych skúseností pravidelné užívanie Withania omladzuje a upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka. Klinické štúdie PROKO ...

12.10 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
12.10

Ašvaganda je základný podporujúci tonikum indickej ajurvédy, používajúci sa " pri slabostiach tela i mysle ".

Podľa tisícročných ajurvédskych skúseností pravidelné užívanie Withania omladzuje a upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka.

Klinické štúdie preukázali, že ašvaganda v účinkoch prevyšuje sibírsky ženšen. Pre jemný účinok ju možno použiť namiesto ženšenu, ktorý niekedy pôsobí príliš povzbudivo. Podporuje duševné zdravie a vitalitu , je doporučovaná v období stresu . Vhodné je jej podávanie v staršom veku.

V ajurvédskej medicíne je známa ako účinný adaptogén a antioxidant . Je vhodné ju kombinovať s pupočníkom. Podporuje mentálnu a kognitívne činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu.

Ašvaganda BIO čiže indický ženšen nám dodá energiu a vitalitu. Budeme tak mať väčšiu výdrž bojovať v súčasnom hektickom svete. Navyše podporí naše respiračné zdravie a pomôže k zdravej koži , pleti .

Krásny slovenský názov uspávajúca nemá vítaním nadarmo. Pravidelné užívanie podporuje ľahší prechod do spánku a urýchľuje zaspávanie . Ašvaganda BIO však nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa.

Zloženie: 100% Withania somnifera BIO 350 mg / kapsula, obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 3 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom. Prvú dávku odporúčame užiť v dopoludňajších hodinách, druhú dávku potom najneskôr do 17 hod.

Skladovanie : Uschovajte v suchu a tme.

Upozornenie : Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy