Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Astaxantín štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Astaxantín štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 12 mg astaxantínu. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z riasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je štandardizovaný na obsah astaxantínu. Haematococcus pluvialis je jednobunková sladkovodná riasa, ktoré sa vys ...

Ďalšie informácie >

41.28 €
38.80 €

38.80 €, zľava 6%, ušetríte 2.48 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1815


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
38.80

Odporúčaná denná dávka obsahuje 12 mg astaxantínu.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z riasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je štandardizovaný na obsah astaxantínu.

Haematococcus pluvialis je jednobunková sladkovodná riasa, ktoré sa vyskytuje v prirodzene vytvorených plytčinách alebo nádržkách. Je známa ako najlepšia producent astaxantínu .

Astaxantín je červený pigment, ktorý sa vďaka svojim účinkom označuje za najsilnejší zo skupiny prírodných farbív - karotenoidov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Haematococcus pluvialis štandardizovaný extrakt, 400 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie a spôsob použitia: Užívame 1 tobolku 1 × denne, spolu s jedlom. Jedná sa o látku dobre rozpustnú v tukoch (lipofilné).

Obsah: 100 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy