Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Astaxantín štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Astaxantín štandardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Odporúčaná denná dávka obsahuje 12 mg astaxantínu. Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z riasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je štandardizovaný na obsah astaxantínu. Haematococcus pluvialis je jednobunková sladkovodná riasa, ktoré sa vys ...

36.74 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
36.74

Odporúčaná denná dávka obsahuje 12 mg astaxantínu.

Kapsule sú vyrobené zo štandardizovaného extraktu z riasy Haematococcus pluvialis. Extrakt je štandardizovaný na obsah astaxantínu.

Haematococcus pluvialis je jednobunková sladkovodná riasa, ktoré sa vyskytuje v prirodzene vytvorených plytčinách alebo nádržkách. Je známa ako najlepšia producent astaxantínu .

Astaxantín je červený pigment, ktorý sa vďaka svojim účinkom označuje za najsilnejší zo skupiny prírodných farbív - karotenoidov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Haematococcus pluvialis štandardizovaný extrakt, 400 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie a spôsob použitia: Užívame 1 tobolku 1 × denne, spolu s jedlom. Jedná sa o látku dobre rozpustnú v tukoch (lipofilné).

Obsah: 100 ks

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy