Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Arónie - Čierny žeriav kapsule BIO 120 ks

Arónie - Čierny žeriav kapsule BIO 120 ks

Arónie je ker alebo malý strom dorastajúci do výšky až 1,5 m. Za pôvodnú oblasť rastliny sa považujú východnej lesnaté oblasti Severnej Ameriky. Vyskytuje sa vo vlhších lesoch. Do Európy sa dostala na prelome 17. a 18. storočia. V histórii bola indiánmi spolu so ...

12.82 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1393


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
12.82

arónie je ker alebo malý strom dorastajúci do výšky až 1,5 m. Za pôvodnú oblasť rastliny sa považujú východnej lesnaté oblasti Severnej Ameriky. Vyskytuje sa vo vlhších lesoch. Do Európy sa dostala na prelome 17. a 18. storočia. V histórii bola indiánmi spolu so soľou využívaná pri úprave potravín k dlhšiemu skladovanie - predĺženie trvanlivosti. V dnešnej dobe je arónie pestovaná a veľmi cenená najmä pre svoje malé plody - malvice.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Aronia melanocarpa BIO, 470 mg / kapsula, obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 3 × denne, 20 min. pred jedlom.

Skladovanie: Uschovajte v suchu a tme mimo dosahu detí.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy