Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Arjuna kapsule  120 ks

Arjuna kapsule 120 ks

Terminalia arjuna čiže vrcholák pravý je strom dorastajúci do výšky až 25 m. Jeho domovinou je južnej a centrálnej Indie. Kmeň je veľmi pevný a pozdĺžne vytvára široké klenby, z ktorých odrastajú vetvy smerom nadol. Arjuna plodí v jesenných mesiacoch september ...

12.73 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1302


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
12.73

Terminalia arjuna čiže vrcholák pravý je strom dorastajúci do výšky až 25 m. Jeho domovinou je južnej a centrálnej Indie. Kmeň je veľmi pevný a pozdĺžne vytvára široké klenby, z ktorých odrastajú vetvy smerom nadol. Arjuna plodí v jesenných mesiacoch september a október. Kôra stromu je hladká a sivá. Prvýkrát bola pri fytoterapii využitá v 7. storočí pred Kristom.

Prioritne sa využíva pre podporu kardiovaskulárneho systému , blahodarne pôsobí na funkcie pečene, ovplyvňuje chuť k jedlu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Tradičné použitia: Dospelí 1-2 tobolky 3-4 krát denne. Užívame 20 min. pred jedlom. Dôležitá je pravidelnosť v užívaní, najlepšie po 6-8 hodinách.
Zloženie: 100% Terminalia arjuna, 375 mg / kapsula. Obal kapsule HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu. Ukladajte na bezpečnom mieste, mimo dosahu detí.

Doplnok stravy