Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Afrodiziak Maca - Trib kapsule BIO 120 ks

Afrodiziak Maca - Trib kapsule BIO 120 ks

Maca - Trib je zmes dvoch afrodiziakálnych bylín, a to plodu kotvičníku zemného (obsahuje najviac protodioscínu z celej rastliny) a gelatinizovaná maky. Pri ich súčasnom užití dochádza k synergickému efektu, ktorý vedie k znásobeniu ich afrodisiakálníc ...

Ďalšie informácie >

14.83 €
13.94 €

13.94 €, zľava 6%, ušetríte 0.89 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1848


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Afrodiziak Maca - Trib kapsule BIO 60 ks

skladom 5+ kusov

10.81 €
10.16


 
13.94

Maca - Trib je zmes dvoch afrodiziakálnych bylín , a to plodu kotvičníku zemného (obsahuje najviac protodioscínu z celej rastliny) a gelatinizovaná maky .

Pri ich súčasnom užití dochádza k synergickému efektu, ktorý vedie k znásobeniu ich afrodiziakum.

Kotvičník zemný BIO - Tribulus terrestris - je obľúbenou bylinou najmä u mužov. Podporuje funkcie pohlavných orgánov a ich hormonálnu aktivitu , pričom významný účinok kotvičníka pocítia najmä muži vo veku 40 rokov a vyššie. Kotvičník prispieva k normálnej funkcii močovej sústavy a dýchacieho systému . Pôsobí pozitívne na nervový a kardiovaskulárny systém, udržuje zdravie ďasien a úst.

Maka BIO - Lepidium meyenii - je vhodná pre udržanie psychického a mentálneho zdravia , podporuje výdrž a vitalitu . Hlavným zdraviu prospešným účinkom maky je podpora plodnosti , je teda vhodná pre páry snažiace sa o počatie. U žien maka pôsobí priaznivo na hormonálny systém a menopauzu . Výhodou gelatinizovaná maky je vyššia stráviteľnosť , vďaka odstráneniu škrobov počas spracovania.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch týchto rastlín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 66,7% Tribulus terrestris BIO, 33,3% Lepidium meyenii BIO - gelatinizovaná, 400 mg / kapsula. Obal kapsule: HPMC (hypromelóza). Kapsule sú rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov či vegánov.

Odporúčané dávkovanie: Užívame 2 kapsuly 2 × denne, 20 min. pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy