Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Teplomer sklenený SP2

Teplomer sklenený SP2

Čajový teplomer je pri správnej príprave kvalitného čaju absolútne nepostrádateľnou pomôckou. Čajový teplomer má 12,5 cm dlhú meracie časť, takže spoľahlivo dosiahne aj do rýchlovarnej kanvice. Čajový teplomer je veľmi presný. Rozsah merateľných hodnôt Čajový ...

Ďalšie informácie >

10.36 €
9.74 €

9.74 €, zľava 6%, ušetríte 0.62 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1706


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
9.74

Čajový teplomer je pri správnej príprave kvalitného čaju absolútne nepostrádateľnou pomôckou. Čajový teplomer má 12,5 cm dlhú meracie časť, takže spoľahlivo dosiahne aj do rýchlovarnej kanvice. Čajový teplomer je veľmi presný. Rozsah merateľných hodnôt čajového teplomera je od -10 do +110 ° C

Popis:
Rozsah merania: -10 ° C do +110 ° C. Rozmery: priemer 10 mm, dĺžka 165 mm, delenie 1 ° C. Obsah teplomeru: organická náplň.

Použitie:
Vyberte sklenený teplomer z obalu vytiahnutím za očko v hornej časti.

Údržba a čistenie:
Produkt nevyžaduje žiadnu údržbu. Na čistenie puzdra používajte len mäkkú, mierne vodou navlhčenú handričku. Nepoužívajte žiadne prostriedky na drhnutie alebo chemické rozpúšťadlá (riedidlá farieb a lakov), pretože tieto prostriedky by mohli poškodiť puzdro produktu.

Recyklácia:
Likvidovať odpad na konci životnosti výrobku primerane podľa platných zákonných ustanovení. Šetrite životné prostredie, a prispejte k jeho ochrane!