Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Škrabka na jazyk nerez

Škrabka na jazyk nerez

Škrabka na jazyk - prevedenie nerez Podľa starých lekárskych spisov má odstraňovaní povlaku na jazyku patriť k dennej hygiene tak, ako napríklad čistenie zubov. Najvhodnejšie je ráno po prebudení prejsť jemne škrabkou po jazyku niekoľkokrát od koreňa až ku špičke ...

Ďalšie informácie >

4.31 €
3.88 €

3.88 €, zľava 10%, ušetríte 0.43 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS486


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
3.88

Škrabka na jazyk - prevedenie nerez

Podľa starých lekárskych spisov má odstraňovaní povlaku na jazyku patriť k dennej hygiene tak, ako napríklad čistenie zubov.

najvhodnejšie je ráno po prebudení prejsť jemne škrabkou po jazyku niekoľkokrát od koreňa až ku špičke. Povlak na jazyku signalizuje prítomnosť toxínov v tele . Ak je z jazyka neodstránime, prehltnutím sa vracajú do zažívacieho systému a spôsobujú po určitej dobe problémy. Tieto toxíny totiž poskytujú vhodné podmienky pre bakteriálne a kvasinkové ochorenia v tráviacom ústrojenstve a v dutine ústnej. Táto nerez škrabka na jazyk tiež odstraňuje nepríjemný zápach z úst.

Jedlo po vyčistení jazyka chutí oveľa lepšie vďaka zlepšenému chuťovému vnemu, jedlo si užívame, jeme pomaly, viac prežúva. To všetko má za následok zlepšenie zažívania , menšie množstvo príjmom potravy do nasýtenia - tým chudnutie a oveľa lepší gurmánsky zážitok .

Každé ráno takto prispievame k detoxikácii tela. Vďaka tomu, že sa raz vylúčené toxíny nevracajú späť do tela, budeme sa po čase cítiť lepšie, vitálnejšie, sebavedomejšie.

Použitie: Vezmite oboma rukami konca škrabky. Zaguľateným koncom jemne stierajte povrch jazyka od koreňa ku špičke jazyka, opakujte 5-7krát ráno pred vyčistením zubov.

Škrabku umyte teplou vodou a osušte.

Pozor, ide o kvalitné nerezovú škrabku na jazyk na celý život. Neoplatí sa tu šetriť a kupovať lacné umelohmotné náhrady!