Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Vrbovka malokvetá AF tinktúra 50 ml

Vrbovka malokvetá AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Vrbovka malokvetá je trváca bylín ...

Ďalšie informácie >

5.12 €
4.81 €

4.81 €, zľava 6%, ušetríte 0.31 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1349


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
4.81

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá do výšky až 80 cm. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie nachádzame u potokov, rybníkov
a v lúčnych priekopách. Vrbovka malokvetá je rastlinou vlhkomilné a možno si ju vypestovať aj doma zo semienok.

fytoterapeutickej využiteľnú časťou vrbovky je vňať s listami, stonkou i kvety. Užívanie vrbovky malokveté sa odporúča pre udržanie normálnych funkcií kĺbov, normálny pohyblivosti . Radí sa do skupiny antioxidantov . Vrbovka malokvetá sa odporúča pri problémoch spojených s menštruáciou a menopauzou , kedy tíši príznaky a napomáha plynulejšiemu priebehu týchto procesov. Vrbovka je tiež schopná udržiavať normálne funkcie dolných močových ciest a prirodzené zdravie prostaty .

ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 1 920 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Epilobium parviflorum.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy