Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ľubovník bodkovaný AF tinktúra 50 ml

Ľubovník bodkovaný AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Ľubovník bodkovaný je jednoročná by ...

4.64 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí


 
4.64

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete okrem arktických oblastí.

Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav človeka . Prispieva k zlepšeniu nálady, udržanie emočné rovnováhy a duševného zdravia . Podporuje spánok a napomáha relaxácii.

Má priaznivé účinky na trávenie a podieľa sa na správnej funkcii žlčníka. Harmonizuje respiračné zdravie a funkcie dolných močových ciest a obličiek . Udržuje normálnej funkcie kardiovaskulárneho systému , celkovo osviežuje telo a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Ľubovník prispieva k normálnemu priebehu menštruačného cyklu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie: Po pretrepaní užívame 25 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody.
Odporúčaná denná dávka obsahuje 836 mg sušenej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Hypericum perforatum

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte! Ľubovník môže spôsobovať citlivosť na svetlo.

Doplnok stravy