Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Shiitake AF tinktúra 50 ml

Shiitake AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Húževnatec jedlý čiže shiitake j ...

4.70 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Haritaki AF tinktúra 50 ml

skladom 5+ kusov

6.09


 
4.70

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Húževnatec jedlý čiže shiitake je jedlá vyššia huba spadajúce do rodu Basidiomycetes (stopkovýtrusné), ktorý má široké rozmedzie farieb, od jantárové po hnedú. Plodnice shiitake má 5-12 cm široký vypuklý klobúk so skrúteným okrajom, je svetlohnedej farby s možným tmavočerveným nádychom. Pokožka klobúka shiitake je na povrchu šupinatá, niekedy popraskaná v nepravidelných mapách.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka je 5 580 mg čerstvé huby.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Lentinula edodes.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia.

Doplnok stravy