Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Saw palmetto štandardizovaný extrakt 50 ml

Saw palmetto štandardizovaný extrakt 50 ml

Cena v roku z dôvodu nízkej úrody a obrovské dopytu vzrástla viac ako 3 × a zásoby sú len obmedzené. Z vyššie uvedených dôvodov sa saw palmetto veľmi falzifikujú. Bohužiaľ falzifikáty nie sú odhaliteľné ani špeciálnymi testami. Saw palmetto má však špecifickú ...

Ďalšie informácie >

38.60 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1271


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
38.60

Cena v roku z dôvodu nízkej úrody a obrovské dopytu vzrástla viac ako 3 × a zásoby sú len obmedzené. Z vyššie uvedených dôvodov sa saw palmetto veľmi falzifikujú. Bohužiaľ falzifikáty nie sú odhaliteľné ani špeciálnymi testami. Saw palmetto má však špecifickú chuť a vôňu, ktorá sa falzifikujú horšie. Originálne extrakt zo saw palmetto sa odhalí len testy v kombinácii s organoleptickej skúške.

Serenoa plazivá je malá palma dorastajúca do výšky až 3 m. Rastlina má vzpriamený kmeň, ktorý sa rozprestiera do šírky. Serenoa plazivá má listy široké, svetlo zelené alebo strieborné, dlhé jeden až dva metre, lopatkovito a vejárovito usporiadané. Saw palmetto kvitne žltobiele v období od decembra až do začiatku septembra. Plodom sú červenočierne bobule, ktoré sú k videniu od apríla do októbra.

Saw palmetto je pevná, pomaly rastúce, dlhoveká rastlina, ktorú môžeme nájsť na juhovýchodnom pobreží Spojených štátov amerických. Na Floride sú rastliny, ktorých vek sa odhaduje až na 700 rokov.

Obsahom fľaštičky vyrobenej Salvia Paradise® je štandardizovaný extrakt z plodov rastliny Saw palmetto (lat. Serenoa repens).

Extrakt je štandardizovaný na obsah 93% mastných kyselín a 0,38% sterolov. Jedná sa o 100% extrakt v prirodzenej podobe, bez aditív a konzervačných látok.

Saw palmetto podporuje najmä reprodukčné funkcie. Ďalej má vplyv na prirodzené zdravie prostaty a udržiava normálne funkcie močovej sústavy - mierni benígnej hyperplázii prostaty (BHP). Serenoa plazivá podporuje rast vlasov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitia:
Osem kvapiek extraktu saw palmetto pretrepeme v shakeri s vodou či džúsom a vypijeme. Užívame 1 × denne.


8 kvapiek = 320 mg čistého extraktu.

Zloženie: 100% Serenoa repens - Saw palmetto

Upozornenie: Nie je určené malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu pri teplote nad 23 ° C a vo vertikálnej polohe. Pri nižších teplotách extrakt prirodzene tuhne. Je kontraindikované pri ochorení pečene.

Doplnok stravy