Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pure Peru AF tinktúra 50 ml

Pure Peru AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Pure Peru je tinktúra vyrobená podľa ...

6.15 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1420


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.15

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Pure Peru je tinktúra vyrobená podľa receptúry peruánskych liečiteľov zo štyroch bylín: manayupa, canchalagua, Chanca piedra a cola de caballo. Tieto byliny sú súčasťou tradičnej peruánskej medicíny a zmiešaním v správnom pomere vzniká vysoko účinný očistný prostriedok.

Tinktúra je zložená z týchto bylín:

Manayupa pochádza z horských oblastí Peru, kde je považovaná za tradičné rastlinu a sú jej pripočítané takmer až magické účinky. V kečuánčine znie jej názov "runa mana yupana", čo sa dá preložiť ako "jej vlastnosti sú nespočetné". Za čias Inkov bolo užívanie manayupy privilégiom vyšších spoločenských vrstiev a malo čiastočne obradný, až kultový charakter. Manayupa je doporučovaná pre podporu a čistenie pečene.

Canchalagua je pôvodom z Južnej Ameriky, jej náleziská sú skôr v suchších hornatých regiónoch v nadmorskej výške od 2 000 do 3 000 metrov. Hojne sa nachádza v údoliach uprostred And na území dnešného Peru. Tradične sa canchalagua vyslovuje ako "kančalágua".

Chanca piedra je jednoročná bylina rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky . Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch. Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na močové ústrojenstvo . Španielsky názov možno preložiť ako "kameň" alebo "drvič kameňov", čo napovedá, prečo je Chanca piedra užívaná - prispieva k udržaniu normálnej funkcie močových ciest a obličiek . Chanca piedra je antioxidant , podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu, udržuje dobré zdravie. Má vplyv na metabolizmus tukov v krvi a krvný tlak, odporúča sa na (pre) menštruačný syndróm a tlmenie sprievodných symptómov menopauzy . Chanca piedra pôsobí relaxačne na duševnú a fyzickú pohodu. Odporúča sa pre normalizáciu pH v žalúdku a kĺbovej zdravie.

Cola de Caballo patrí k najväčším přesličkám sveta, tomu zodpovedá aj jej ďalší názov
- praslička obrovská. Je juhoamerickú odrodou prasličky roľnej. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín na zemi. Užívala sa už pred stovkami rokov a dodnes je populárny v celom Peru a ďalších krajinách Južnej Ameriky.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto kombinácie bylín na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 1 170 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Desmodium adscendens, Schkuhria pinnata, Phyllanthus niruri, Equisetum giganteum.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy