Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Plamienky zimnej AF tinktúra 50 ml

Plamienky zimnej AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Plamienky zimnej je veľmi známy ...

5.67 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1418


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.67

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

plamienky zimnej je veľmi známa zimná huba rastúca najmä na kmeňoch tlejúcich stromov (výnimočne živých). Spravidla rastie v trsoch a jej klobúky dorastajú do šírky 2-7 cm. Známa je tiež vďaka netradičnému období rastu - rastie od októbra do marca, je mrazuvzdorná až do -10 ° C. Klobúk má medovej farby, je lepkavý, noha zamatová, u starších plodníc skôr hnedá. Plamienka je veľmi chutná huba s výrazným hubovým arómou, ktorá je využiteľná nielen v kuchyni.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 5 580 mg čerstvé huby.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Flammulina velutipes.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy