Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Orech čierny AF tinktúra 50 ml

Orech čierny AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Orech čierny je statný strom Dorus ...

6.61 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1577


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
6.61

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Orech čierny je statný strom dorastajúci do výšky až 40 ma šírky až 25 m. Domovinou mu je severná Amerika - východná časť USA, odkiaľ bol v 17 . storočí dovezený do Európy. V Českej republike bol prvýkrát zaznamenaný v r. 1835 a v súčasnosti je súčasťou zámockých záhrad a parkov. Orech čierny má hnedosivá až čiernošedej, ryhovanou kôru, listy dlho zašpicatené a pílkovité. Jedná sa o jednodomá strom s guľovitými plodmi, ktoré obsahujú jedlá jadra.

Orech čierny kvitne v máji a v júni. Zbernou a užívanou časťou je najmä oplodie orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 6 786 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Juglans nigra
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte!

Doplnok stravy