Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Muňa Muňa AF tinktúra 50 ml

Muňa Muňa AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Muňa Muňa je bylina dorastajúca vý ...

5.94 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.94

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Muňa Muňa je bylina dorastajúca do výšky až dva metre. Štruktúrou a rozvetvením pripomína skôr ker. Listy sú vajcovité oválne, elipsovité, jemné, bývajú hladké aj jemne chlpaté.

Domovinou Muňa Muňa je Južná Amerika , oblasť od severného pomedzí Ekvádoru a Venezuely cez Bolívii až na juh do strednej Argentíny. Muňa Muňa vyniká svojou mentolovú chuťou a prenikavým arómou , vďaka ktorému bola využívaná aj ako odpudzovač škodcov od uskladnenej zeleniny. Prvýkrát bola táto bylina popísaná v 18. storočí španielskymi kronikári.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 1 680 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Minthostachys setosa.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy