Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Muňa - Wira AF tinktúra 50 ml

Muňa - Wira AF tinktúra 50 ml

Bezalkoholová tinktúra je vyrobená z bylín Muňa-Muna - lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira - lat. Gnaphalium graveolens. Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná ...

5.97 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1268


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
5.97

Bezalkoholová tinktúra je vyrobená z bylín Muňa-Muna - lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira - lat. Gnaphalium graveolens.

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Ide o byliny, ktorých pôvod siaha do končín peruánskej prírody. Muňa a Wira sú perly medzi peruánskymi bylinami. Možno ich využiť samostatne, ale až zmiešaním v pomere, ktorý je použitý pri výrobe tejto tinktúry, vzniká prostriedok s nesmiernou účinnosťou.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá!

Keďže tieto dve byliny nie sú v Európe príliš známe a ich užívanie nie je hojne rozšírené, žiadna spoločnosť nepodala návrh na uznanie niektorého zo zdravotných tvrdení, pre ktoré sú Muňa a wira tradične užívané a podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 teda nesmieme o týchto zdravotných prínosoch informovať. Viac informácií si prosím dohľadajte vo voľne dostupných publikáciách.

Tradičné použitia: Balenie pred použitím pretrepte. Po pretrepaní užívame 18 kvapiek 4 × denne. Odporúčame dávku vložiť bez riedenia do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Možné je zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka zodpovedá 2 616 mg čerstvé rastlinné drogy. V prvom dni užívania je možné dávkovať po 3 hod.

Úprava dávkovania bezalkoholových tinktúr pre deti od troch rokov: počet kvapiek v "dospelých" dávke vydelíme číslom 75, toto vynásobíme hmotnosťou vášho dieťaťa v kg a vyjde nám počet kvapiek v "detskej" dávke.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Minthostachys setosa; Gnaphalium graveolens.

Upozornenie: Nie je určené malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte!

Doplnok stravy