Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Muira puama - 25x extrakt 20 g

Muira puama - 25x extrakt 20 g

Prinášame vám túto špičku medzi bylinami. Extrakt Muira puama je 25 × silnejšie ako rovnaké množstvo rastliny. Extrakt je laboratórne pripravený a je tej najvyššej kvality! Muira puama je strom krovitého charakteru dorastajúca výšky až 5 m. Rastlina pochádza z ...

13.07 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS189


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Muira puama - 25x extrakt 10 g

skladom 5+ kusov

7.45


 
13.07

Prinášame vám túto špičku medzi bylinami. Extrakt Muira puama je 25 × silnejšie ako rovnaké množstvo rastliny. Extrakt je laboratórne pripravený a je tej najvyššej kvality!

Muira puama je strom krovitého charakteru dorastajúca výšky až 5 m. Rastlina pochádza
z amazonských dažďových pralesov Južnej Ameriky. Vo fytoterapii je úžitkovou časťou drevo rastliny, ktoré je veľmi tvrdé, uprostred svetle hnedasté farby. Vydáva slabú štipľavú vôňu. Domorodí obyvatelia Južnej Ameriky využívajú všetky časti rastliny, najčastejšie sa však stretávame s koreňom a drevom.

Muira puama pôsobí ako antioxidant , je vynikajúcim tonikom pre celý organizmus . Prispieva k podpore fyzických schopností, tlmí sprievodné symptómy menopauzy, má vplyv na hormonálnu vyrovnanosť.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitie: Rozmiešame 1-2 g extraktu Muir v 250 ml vody či ovocnej šťavy, nie je nutné variť. Ihneď podávame. Súčasťou balenia je dávkovacia lyžička k presnému odmeranie dávok.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Doplnok stravy