Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Moringou olejodárná AF tinktúra 50 ml

Moringou olejodárná AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Moringou olejodárná je strom pochádza ...

Ďalšie informácie >

5.76 €
5.18 €

5.18 €, zľava 10%, ušetríte 0.58 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1598


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.18

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Moringou olejodárná je strom pochádzajúci z Indie. Jedná sa o viacúčelovú rastlinu, z ktorej možno spotrebovať všetky časti. Najzaujímavejšou časťou tejto rastliny je list , ktorý je na indickom subkontinente av Afrike tradičnou súčasťou stravy. Sušené listy sa používajú aj na prípravu nálevov alebo tinktúr na vnútorné použitie .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES ) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívajú dospelí (75 kg) 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 1 449 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Moringou oleifera.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte!

Doplnok stravy