Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Marco AF tinktúra 50 ml

Marco AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Marco - lat. Ambrosia peruviana - j ...

Ďalšie informácie >

6.63 €
6.23 €

6.23 €, zľava 6%, ušetríte 0.40 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1426


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
6.23

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Marco - lat. Ambrosia peruviana - je trvalá bylina alebo poloker dorastajúca do výšky až dva metre. Patrí do čeľade Asteraceae - astrovité. Bylina pochádza z peruánskych Ánd, vyskytuje sa v krajinách Južnej Ameriky a je preslávená svojou intenzívnou vôňou. Veľmi často sa vyskytuje ako krovie na vlhkých blatistých brehoch riek v pobrežných oblastiach andských údolí a na okrajoch lesa. Zbierané je celá nadzemná časť rastliny. Tá bola užívaná predovšetkým starými Inky pri duchovných rituáloch.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 10 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 918 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Ambrosia peruviana.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy