Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Maka 4: 1 extrakt 40 g

Maka 4: 1 extrakt 40 g

Extrakt maky je raritou na slovenskom trhu. Je laboratórne pripravený a obsahuje 4 × viac účinných látok, ako surový produkt. Veľké plus extraktu maky je jeho ľahká príprava a zníženie objemu potrebné suroviny. Na dosiahnutie rovnakého účinku stačí zjesť 4 × menšie ...

10.22 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS247


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Maka 4: 1 extrakt 20 g

skladom 5+ kusov

6.80


 
10.22

Extrakt maky je raritou na slovenskom trhu. Je laboratórne pripravený a obsahuje 4 × viac účinných látok , ako surový produkt. Veľké plus extraktu maky je jeho ľahká príprava a zníženie objemu potrebné suroviny. Na dosiahnutie rovnakého účinku stačí zjesť 4 × menšie množstvo, než je odporúčané pri koreni. Navyše, vďaka priloženej dávkovacie lyžičke, pomerne presne odmeriate potrebné množstvo. Extrakt je príjemnej chuti a vône.

Maka je celoročná dvojročná rastlina malého vzrastu, dorastá do výšky až 15 cm. Má špecifickú sladkú chuť a arómu.

Maka priaznivo pôsobí na fyzické a duševné zdravie . Používa sa ako prostriedok podporujúce výdrž a vitalitu , je vhodná pre športovcov a ľudí s fyzicky náročným zamestnaním.

Má pozitívny vplyv na plodnosť a hormonálnu rovnováhu . Je doporučovaná ženám v období menopauzy .

Dávkovanie azpůsob použitia: Rozmiešame 0,5 g extraktu maky v malom množstve vody alebo šťavy a vypijeme najlepšie ráno pri raňajkách, potom to isté množstvo po obede (max. dávka 1 g denne). Súčasťou balenia je dávkovacia lyžička, 1 g extraktu maky = 12 vrchovatých dávkovacích lyžičiek.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme a suchu.

Doplnok stravy