Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Leskokôrka lesklá AF tinktúra 50 ml

Leskokôrka lesklá AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Leskokôrka lesklá, známa pod latin ...

7.03 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1311


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
7.03

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Leskokôrka lesklá, známa pod latinským názvom Ganoderma lucidum, je huba dorastajúca veľkosti až 30 cm. Plodnice jednoročné huby je výrazne lesklá, korkovitá, plochá, tvarom pripomína vejár či obličku. Vyrastá na kmeňoch alebo pňoch listnatých stromov.

Leskokôrka je v tradičnej čínskej medicíne veľmi obľúbenou hubou, v skorších dobách bolo jej užívanie len výsadou cisárov, ktorým slúžila ako elixír mladosti.

Leskokôrka - Reishi - je vhodná pre podporu prirodzenej obranyschopnosti - imunitného systému, má vplyv na hladinu cholesterolu v krvi a je prospešná pre obehový systém.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra je vyrobená unikátnou technológiou zaručujúcou dostupnosť účinných látok, neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po riadnom pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka zodpovedá 3 408 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Ganoderma lucidum.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Pred použitím riadne pretrepte!

Doplnok stravy