Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Lapacho AF tinktúra 50 ml

Lapacho AF tinktúra 50 ml

Kôra zo stromu lapacho (Tabebuia impetiginosa) je spracovávaná v potravinárskom štandardu, avšak podľa vyhlášky č. 58/2018 Zb, ktorá platí od 1. 11. 2018, nesmie byť použitá ako potravina či doplnok stravy. Tinktúru teda dodávame iba ako surovinu na vonkajš ...

Ďalšie informácie >

5.26 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1354


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
5.26

Kôra zo stromu lapacho (Tabebuia impetiginosa) je spracovávaná v potravinárskom štandardu, avšak podľa vyhlášky č. 58/2018 Zb, ktorá platí od 1. 11. 2018, nesmie byť použitá ako potravina či doplnok stravy. Tinktúru teda dodávame iba ako surovinu na vonkajšie použitie a na ďalšie spracovanie (napr. V kozmetike).

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Lapacho je strom pochádzajúci z amazonského pralesa a ďalších tropických oblastí Južnej a Latinskej Ameriky. Dorastá do výšky až 25 m, má hladkú kôru a známkou stromu je veľmi tvrdé drevo, odolné voči rozkladu. Indiáni ho nazývajú stromom bohov.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Tabebuia impetiginosa.