Loading...

Do pondelňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke vyššie ako 15 €

×
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kozlík lekársky - baldrián AF tinktúra 50 ml

Kozlík lekársky - baldrián AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Kozlík lekársky je trvalka vysoká a ...

4.32 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
4.32

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Kozlík lekársky je trvalka vysoká až 1,5 m vyskytujúce sa v priekopách a v krovinách na vlhkých pôdach. Medzi známe ľudové názvy patria mačacie koreň alebo baldrián .

Kozlík lekársky je vyhľadávaný hlavne pre jeho pozitívne účinky na kognitívne funkcie a duševné zdravie . V období zvýšeného stresu prispieva k schopnosti relaxovať .
Má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém , pomáha udržiavať normálny krvný tlak a priaznivo pôsobí na trávenie .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie: Po pretrepaní užívame 17 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody.
Odporúčaná denná dávka obsahuje 966 mg sušenej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Valeriana officinalis

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy