Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Pro muže
Pro muže
Kotvičník plod AF tinktúra 50 ml

Kotvičník plod AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Kotvičník zemný (lat. Tribulus terr ...

6.63 €
5.97 €

5.97 €, zľava 10%, ušetríte 0.66 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.97

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Kotvičník zemný (lat. Tribulus terrestris) je jednou z najobľúbenejších rastlín súčasnosti. Pochádza z južnej Ázie.

Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, pohlavný systém, má vplyv na hormonálnu aktivitu. Prispieva k udržaniu normálneho zdravie kardiovaskulárneho a dýchacieho ústrojenstva , má vplyv na energiu tela a svalové napätie , zrážanlivosť a prečistenie krvi , blahodarne pôsobí na močovej a reprodukčné funkcie aj na nervový systém .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám zakazuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra je vyrobená z plodov kotvičníka bez vňate, neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitia:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka zodpovedá 3 450 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Tribulus terrestris fructus.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!


Doplnok stravy

Vlastnosti
Pro koho? Pro muže