Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kanadská brusnica lyofilizovaná AF tinktúra 50 ml

Kanadská brusnica lyofilizovaná AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Kľukva veľkoplodá je malý postupný ...

5.58 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
5.58

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

kľukva veľkoplodá je malý postupný krík dorastajúci do výšky až jeden meter. Známa je tiež ako kanadská brusnica. Domovinou jej je Severná Amerika. Cenená a pestovaná je predovšetkým pre svoje chutné plody, ktoré sa veľkostne dajú prirovnať k egrešov, avšak farba je červenkastá, až červená. Plody kanadskej brusnice majú kyslú ovocné príchuť. Tú si zachovávajú najmä lyofilizované plody, z ktorých je AF tinktúra od Salvia Paradise® vyrobená.

Kanadská brusnica čiže kľukva veľkoplodá je sušená mrazom. Vákuové vymrazovania čiže lyofilizácia je najšetrnejší spôsob spracovania ovocia. Zachováva si až 90% obsahových látok. Kanadská brusnica obsahuje tzv. Proanthokyanidíny (PAC).

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch týchto plodov a látky PAC na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívajú dospelí (75 kg) 20 kvapiek 3 × denne. Deťom dávkujeme úmerne ich telesnej hmotnosti. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 3 810 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Vaccinium macrocarpon
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy