Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Kakaové bôby AF tinktúra 50 ml

Kakaové bôby AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. AF tinktúra je vyrobená z nepražené ...

Ďalšie informácie >

5.43 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1596


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.43

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

AF tinktúra je vyrobená z nepražených kakaových bôbov , ktoré pochádza z Pobrežia Slonoviny. V roku 1519 španielsky dobyvateľ Hernando Cortés objavil tajomstvo nápoja vládcu Aztékov. Chuť surového nepraženého kakaa niekto kedysi nazval tou najčokoládovejšia čokoládou . Kakaové bôby obsahujú teobromín a teofylín.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny a obsahových látok (teobromín a teofylín) na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívajú dospelí (75 kg) 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 3 521 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Theobroma cacao.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy