Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Jiaogulan Thailand AF tinktúra 50 ml

Jiaogulan Thailand AF tinktúra 50 ml

Tinktúra je vyrobená z najkvalitnejšieho thajského Jiaogulanu. Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, ...

Ďalšie informácie >

6.25 €
5.87 €

5.87 €, zľava 6%, ušetríte 0.38 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1410


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.87

Tinktúra je vyrobená z najkvalitnejšieho thajského Jiaogulanu.

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Jiaogulan pochádza z juhovýchodnej Ázie. Pripravuje sa z neho veľmi chutný čaj, ktorý podľa niektorých tvrdení predčí účinky ženšenu pravého. Je nazývaný bylinou nesmrteľnosti či pětilistým ženšenom. Patrí do skupiny antioxidantov , má schopnosť čistiť organizmus od škodlivých látok. Jiaogulan prispieva k udržanie normálnej hladiny cukru v krvi . Je nápomocný pri prekyslení žalúdka - udržuje rovnováhu pH . Blahodarne pôsobí na kardiovaskulárny systém, podporuje krvný obeh, prispieva k normálnej funkcii ciev a napomáha udržať normálnu hodnoty tlaku a zdravie pečene . Jiaogulan podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 2 034 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Čerešňa.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy