Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Haritaki AF tinktúra 50 ml

Haritaki AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Haritaki je opadavý mohutný strom ...

Ďalšie informácie >

7.19 €
6.47 €

6.47 €, zľava 10%, ušetríte 0.72 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1861


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Shiitake AF tinktúra 50 ml

skladom 5+ kusov

5.52 €
4.97


 
6.47

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Haritaki je opadavý mohutný strom dorastajúci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Je odporúčaný na podporu imunitného systému a pôsobí ako antioxidant . Haritaki má pozitívny vplyv na trávenie a činnosť gastrointestinálneho traktu . Napomáha k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi a správnemu vylučovanie.

Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho a dýchacieho systému , podieľa sa na správnej činnosti pečene a metabolizmu glukózy. Priaznivo pôsobí na funkcie močových ciest a reprodukčného systému . V období zvýšeného stresu je odporúčaný na podporu nervového systému a mysle . Využíva sa pri očistných kúrach.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 11 624 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; Terminalia chebula

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte! Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Doplnok stravy