Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Guduchi - Chebule srdčitá AF tinktúra 50 ml

Guduchi - Chebule srdčitá AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Guduchi je vytrvalá lianovitá rost ...

6.04 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1855


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.04

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Guduchi je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Už po stáročia patrí medzi tradičné Ajurvédske byliny. Priaznivo pôsobia na imunitný systém a je radená medzi antioxidanty .

Známy je tiež jej adaptogénny účinok a pozitívny vplyv na duševnú pohodu . Podporuje normálnu činnosť funkcie močových ciest a pečene , má vplyv na metabolizmus lipidov a hladinu cukru v krvi . Prispieva k správnej funkcii dýchacieho systému ak dobrému stavu vašej pleti .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 2 531 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Tinospora cordifolia

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy