Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Gotu kola AF tinktúra 50 ml

Gotu kola AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Gotu kola čiže pupočník je jedna ...

Ďalšie informácie >

6.21 €
5.83 €

5.83 €, zľava 6%, ušetríte 0.38 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1313


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
5.83

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Gotu kola čiže pupočník je jedna z popredných bylín tradičnej čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe teší vzrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v horúcich močaristých oblastiach Indie, Srí Lanky, Číny, ale aj v Austrálii alebo južnej Afrike.

Pupočník ázijský, známy tiež ako brahmi, sa podieľa najmä na normálnej činnosti kognitívnych funkcií - pamäť, schopnosť koncentrácie a porozumenie, vyjadrovacie schopnosti či pohotové reakcie závisiace na rýchlosti spracovania informácií.

Má priaznivý vplyv na normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému a cievnej sústavy. Pôsobí proti pocitu "ťažkých nôh" . Napomáha normálnemu priebehu trávenie .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po riadnom pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka zodpovedá 2 844 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; voda; Centella asiatica.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte! Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Doplnok stravy